Qadou napisał(a):

|
Zarząd dostał chyba małpiego rozumu przez to całe zamieszanie jak chcą się pozbyć Junco , kto go niby zastąpi ? A no tak "od Haiti po Wodzisław królem skautów Kapka Zdzisław"
|
Na razie to bez urazy Ty dostajesz "małpiego rozumu". Nie ma ludzi niezastąpionych. Dotyczy to się również Junco.
Jakoś inne kluby nie mają Junco i żyją. Osobną kwestią jest jeśli faktycznie Junco jest na wylocie, to kto go zastąpi.