Wyświetl pojedynczy post
Kapcok7
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4991
Stary 10.06.2018, 20:53
tsw biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Czyli pewnie, któraś z trzech opcji poniżej będzie. Osobiście chciałbym środkowy model ze złotym logiem sponsora.
Raczej nie, żaden europejski klub który pokazał stroje na sezon 18/19 nie miał tego kołnierzyka, albo tzw. "stójka" albo gładki.

Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
neo zainspirowany postem powyżej również zajrzałęm na twój fp , gratulacje

ps może ty bys nam tu wkleił zestawienie ostatnich 5 modeli adidasa , jakoś tak koło siebie żeby dokładnie było widać różnice
W wersji graficznej tak się to prezentuje:



fot. www.colours-of-football.com
Ostatnio edytowane przez Kapcok7 : 10.06.2018 o godz. 23:17.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
Odpowiedz cytując