tsw biała gwiazda napisał(a):

Czyli pewnie, któraś z trzech opcji poniżej będzie. Osobiście chciałbym środkowy model ze złotym logiem sponsora.
|
Raczej nie, żaden europejski klub który pokazał stroje na sezon 18/19 nie miał tego kołnierzyka, albo tzw. "stójka" albo gładki.
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

neo zainspirowany postem powyżej również zajrzałęm na twój fp , gratulacje
ps może ty bys nam tu wkleił zestawienie ostatnich 5 modeli adidasa , jakoś tak koło siebie żeby dokładnie było widać różnice
|
W wersji graficznej tak się to prezentuje:
fot. www.colours-of-football.com