czaro napisał(a):

|
Ale ja ich nie porównuje. Dobry/zły ale jakiś tam charakter ma i jeszcze garstka kibiców z nim sympatyzuje. W praktyce to niewiele znaczy i nawet to niewiele pewnie teraz odejdzie, a więc tym bardziej trener miałby mocniejszą pozycję. Tylko tyle chciałem napisać...
|
Żalenie się mediom na brak występów nie nazwałbym charakterem, raczej gdyby zakasał rękawy i mimo przeciwności wziął się w garść i ogarnął pokazał przydatność jak to przy każdym trenerze robi Boguski to wtedy można by mówić o charakterze.