Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5815
Stary 24.05.2018, 22:50
blanco napisał(a):Wyświetl post
Świetny post MaLk. Zmniejszanie długów i zdobycie 6-7 mln rocznie na załatanie dziury budżetowej wydaje się być mission impossible,dlatego ciekaw jestem sprawozdania z KRS za rok 2017.
Sądzę że wraz z aktualnymi wydatkami to te 10 baniek jeszcze jesteśmy w plecy.

Dlatego jesli sprzedamy tego lata i Carlitosa i Arsenicia to bedzie to dla mnie osobiście zrozumiałe. Musimy w końcu wyjść z długów i będę to powtarzał jak mantre...

Podobno Arsenic ma w nowym kontrakcie klauzule wykupu w okolicach 2 mln euro (info Karcz), wiec jest wraz z Carlitosem mielibysmy łącznie 4 banki tego lata to jesteśmy w domu... 17 mln złotych dałoby nam nawet trochę siana na kilka mniejszych transferów i spokojny sezon. Ach marzenia.....
Odpowiedz cytując