blanco napisał(a):

|
Świetny post MaLk. Zmniejszanie długów i zdobycie 6-7 mln rocznie na załatanie dziury budżetowej wydaje się być mission impossible,dlatego ciekaw jestem sprawozdania z KRS za rok 2017.
|
Sądzę że wraz z aktualnymi wydatkami to te 10 baniek jeszcze jesteśmy w plecy.
Dlatego jesli sprzedamy tego lata i Carlitosa i Arsenicia to bedzie to dla mnie osobiście zrozumiałe. Musimy w końcu wyjść z długów i będę to powtarzał jak mantre...
Podobno Arsenic ma w nowym kontrakcie klauzule wykupu w okolicach 2 mln euro (info Karcz), wiec jest wraz z Carlitosem mielibysmy łącznie 4 banki tego lata to jesteśmy w domu... 17 mln złotych dałoby nam nawet trochę siana na kilka mniejszych transferów i spokojny sezon. Ach marzenia.....