MaLk napisał(a):

|
Co to znaczy "udowodniono przenikanie"? Bo jak dla mnie albo udowodniono, albo przenikanie.
|
W tym, co chciałem przekazać, miałem na myśli, że potencjalnie próbuję się udowodnić powiązanie między światem kibicowskim, a zarządem i tym, że poszczególne osoby z półświatka kibicowsko/przestępczego mają realny wpływ na działanie klubu.
Ktoś komuś poważnie zalazł za skórę, że próbuję się w taki sposób zniszczyć nasz klub i jego stabilne funkcjonowanie. Problem jest taki, że o ile My, kibice możemy czuć się oburzeni takim przebiegiem tej sprawy, o tyle dla normalnych ludzi, często również chodzących na mecze Wisły, jest to jak najbardziej skandaliczna sytuacja i nie ma się co temu dziwić.