Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5875
Stary 18.05.2018, 18:28
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Drogi Michale. Nie plula na klub, nie miala z nikim konfliktow, byla jaka byla, pracowala jak pracowala. Wypada podziekowac i zyczyc powodzenia. Tak to zazwyczaj wyglada w normalnym swiecie Michale.
W normalnym swiecie to sie nazywa fałsz, to sa fałszywe podziekowania, jak plujesz na kogos a potem mu dziekujesz to nie sa podziekowania z glebokiego serca tylko sztuczne
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 18.05.2018 o godz. 18:31.
Odpowiedz cytując