wiesniak842 napisał(a):

|
Drogi Michale. Nie plula na klub, nie miala z nikim konfliktow, byla jaka byla, pracowala jak pracowala. Wypada podziekowac i zyczyc powodzenia. Tak to zazwyczaj wyglada w normalnym swiecie Michale.
|
W normalnym swiecie to sie nazywa fałsz, to sa fałszywe podziekowania, jak plujesz na kogos a potem mu dziekujesz to nie sa podziekowania z glebokiego serca tylko sztuczne