szprotson napisał(a):

majac chwile czasu postanowilem sprawdzic co tam w temacie koszulek...
i Panowie kajam sie.
Smialem sie z 4F a ponoc na 100 beda i tylko cos niespodziewanego moze spowodowac ze to sie zmieni...
|
Jestem zaskoczony, bo miałem informację z pierwszej ręki, że na 100%... nie będą nas ubierać. I nie było to info ze strony klubu, tylko firmy i nie od szeregowego pracownika. Więc któryś z nas został zrobiony w wała

Ciekawe, jak się to wszystko skończy.