Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4884
Stary 17.05.2018, 20:01
szprotson napisał(a):Wyświetl post
majac chwile czasu postanowilem sprawdzic co tam w temacie koszulek...

i Panowie kajam sie.
Smialem sie z 4F a ponoc na 100 beda i tylko cos niespodziewanego moze spowodowac ze to sie zmieni...
Jestem zaskoczony, bo miałem informację z pierwszej ręki, że na 100%... nie będą nas ubierać. I nie było to info ze strony klubu, tylko firmy i nie od szeregowego pracownika. Więc któryś z nas został zrobiony w wała Ciekawe, jak się to wszystko skończy.
Odpowiedz cytując