Ogryzek napisał(a):

|
Jest tu błędne założenie "menago namieszaCarlitosowi". A może to Carlitos chce odejść bez odstępnego? Nie róbmy z niego niedorozwoja który nie wie o co chodzi a zły menago biednego Carlitosa omotał. Owszem dla kibiców jest taka wersja, ale jak jest w rzeczywistości to nie wiemy.
|
Ja myślę, że Carlitosowi to dynda, czy dostanie odpowiednią kwotę za podpis z gotówkowego czy wolnego transferu. Menago chce zawinąć jak najwięcej dla siebie, co jest zrozumiałe, bo jak mniemam pod swoimi skrzydłami ma większość piłkarzy z 2/3 ligi hiszpańskiej i długo może mu się taka kaska nie trafić