|
Cywka też nie płakał... Wojtkowski jest młody, łapał czesto drobne urazy, wiec srednio go porownywac z Maleckim.
Generalnie nie wiemy jak jest procz tego, ze Mały nic nie wnosił sportowo, ale tez ciezko cos zdziałać jak cała druzyna gra piach, a on wchodzi na 5 minut.
Być może coś jest w tym, że względy pozasportowe u Carillo maja znaczenie - na pewnie nie wykluczam takiej opcji.
Nie popieram zachowania Małego, ale rozumiem, że się "wypłakał" z frustracji...
W każdym razie, oddanie go lekką ręką nie jest najlepszą metodą w kontekście odejścia kilku piłkarzy.
|