czaro napisał(a):

Ej, a Carlitos, który dąży do rozwiązania kontraktu z Wisłą tak, aby ta nie mogła zarobić na jego transferze, a on i jego menedżer dostali więcej, jest cacy? On nie działa przeciw klubowi
|
Zaczyna to śmierdzieć jak w przeszłości afera z Uche...