Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25119
Stary 09.05.2018, 19:30
Ej, a Carlitos, który dąży do rozwiązania kontraktu z Wisłą tak, aby ta nie mogła zarobić na jego transferze, a on i jego menedżer dostali więcej, jest cacy? On nie działa przeciw klubowi?

Małecki dostał karę za kłapanie dziobem na trenera, który jego zdaniem traktuje go niesprawiedliwie. Żeby załagodzić sytuację i wytłumaczyć Małeckiemu, że traktuje się go sprawiedliwie i na równi z innymi, zasolono mu karę pieniężną. Myślicie, że poczuł się dzięki temu sprawiedliwie traktowany? Nawet jeśli Małecki jest zżyty z Wisłą i kocha ten klub, to jeżeli czuje się pokrzywdzony przez trenera i Zarząd, to przecież nie będzie się zachowywał jak masochista. Teraz się zacietrzewił i walczy o swoje. Ani to dobre, ani to złe; ani słuszne, ani niesłuszne - smutne, że go stracimy. Wywołał to trener, rozkręcił Małecki, a przypieczętował Zarząd.

Ja tak to widzę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując