funkykoval napisał(a):

@AlvaroTS
Stwierdzam tylko, że jakieś zadatki do gry na prawej obronie ma , podobnie jak i miał Kuzera. Kuzerę odpaliliśmy bo był Baszczyński, a on zagrał w Wiśle raptem kilkanaście meczy, Bartosz już teraz ma ich więcej, a także potrafił strzelić kilka bramek. Wg mnie spokojnie może osiągnąć poziom Burligi jako prawy obrońca
|
Nie.
Kuzerę odpaliliśmy, bo prawie zabił Huberta Skrzeczkowskiego podczas wyścigu ulicznego.