Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25079
Stary 07.05.2018, 17:53
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Cywka na trybuny na najbliższe dwa mecze.
Tu nie chodzi o to, żeby go bezmyślnie karać. Przez dłuższy czas nikt go w Wiśle nie doceniał, teraz na chwilę spodobał się Carillo - przynajmniej dopóki ten nie sprowadzi sobie tu drugiego Mitrovica - więc trudno go winić, że poszedł tam, gdzie go chcą i jeszcze mu więcej i regularnie zapłacą. Nieistotne jest też to, że Cywka grał nawet wtedy, gdy można było wystawić kogoś lepszego, młodszego albo kto po prostu tu będzie za kilka tygodni. Skandalem jest to, że Cywka nie poinformował klubu, że ma oferty i że pewnie odejdzie, gdy siadał do rozmów z klubem, a przy tym wciąż gra z opaską kapitańską.

Rozumiem, że wielu obojętny jest Brożek, Głowacki, młodzież, Sobol, Kmiecik, Wisła jako coś więcej niż symulacja w Fifie albo wczorajszy wynik w skrótach, że liczy się tu i teraz, rozrywka i zwycięstwo. Ale szanujmy się chociaż wtedy, gdy nie zagrozi to temu tu i teraz.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując