|
Ja nie wiem po co nam dwóch podobnych gości tj. Basha i Pol. Jedynie co potrafią to przeszkadzać 90% ich walorów to odbiór, poza tym atutów brak.
Ja bym zastanowi se nad tym skąd tylu zawodników sprowadzanych przez Junco i spółkę łapie tyle kontuzji.
Jeżeli chcemy odchudzić kadrę w której ma zostać tylu inwalidów to gratuluje strategii.
|