FraMat napisał(a):

Widzę, że się zrobiła na całego jazda po Imazie, bo zagrał mało widowiskowo i popełniał błędy.
W dodatku spędził tydzień przed meczem w domu, a nie na treningach.
Jednak jakimś dziwnym trafem to trener uznaje, że nawet w takiej formie Imaz jest lepszy od innych na tej pozycji.
Naprawdę sądzicie, że Carillo jest głupi i foruje swoich ziomków? Bo tak?
|
Osobiście mnie nie interesuje gdzie przebywa Imaz.
Szkoda jednak, że nie odbiosles sie do mojego pytania tylko odwracasz kota ogonem.