Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1246
Stary 04.05.2018, 04:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że się zrobiła na całego jazda po Imazie, bo zagrał mało widowiskowo i popełniał błędy.
W dodatku spędził tydzień przed meczem w domu, a nie na treningach.

Jednak jakimś dziwnym trafem to trener uznaje, że nawet w takiej formie Imaz jest lepszy od innych na tej pozycji.
Naprawdę sądzicie, że Carillo jest głupi i foruje swoich ziomków? Bo tak?
Osobiście mnie nie interesuje gdzie przebywa Imaz.

Szkoda jednak, że nie odbiosles sie do mojego pytania tylko odwracasz kota ogonem.
Odpowiedz cytując