Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1234
Stary 03.05.2018, 16:45
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że się zrobiła na całego jazda po Imazie, bo zagrał mało widowiskowo i popełniał błędy.
W dodatku spędził tydzień przed meczem w domu, a nie na treningach.

Jednak jakimś dziwnym trafem to trener uznaje, że nawet w takiej formie Imaz jest lepszy od innych na tej pozycji.
Naprawdę sądzicie, że Carillo jest głupi i foruje swoich ziomków? Bo tak?
Chyba jednak przypadek Mitrovicia daje trochę do myślenia. Zazwyczaj bezbarwny, do tego człapak, a pierwszy skład ma praktycznie pewny.
Odpowiedz cytując