Karherop napisał(a):

Też za bardzo rozumiem co ma jeden kiks do oceny calej jego gry.
Ile to juz Imaz zawalil setek w tej rundzie?
|
Widzę, że się zrobiła na całego jazda po Imazie, bo zagrał mało widowiskowo i popełniał błędy.
W dodatku spędził tydzień przed meczem w domu, a nie na treningach.
Jednak jakimś dziwnym trafem to trener uznaje, że nawet w takiej formie Imaz jest lepszy od innych na tej pozycji.
Naprawdę sądzicie, że Carillo jest głupi i foruje swoich ziomków? Bo tak?