Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1233
Stary 03.05.2018, 16:39
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Też za bardzo rozumiem co ma jeden kiks do oceny calej jego gry.

Ile to juz Imaz zawalil setek w tej rundzie?
Widzę, że się zrobiła na całego jazda po Imazie, bo zagrał mało widowiskowo i popełniał błędy.
W dodatku spędził tydzień przed meczem w domu, a nie na treningach.

Jednak jakimś dziwnym trafem to trener uznaje, że nawet w takiej formie Imaz jest lepszy od innych na tej pozycji.
Naprawdę sądzicie, że Carillo jest głupi i foruje swoich ziomków? Bo tak?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując