serek.c2 napisał(a):

Nie, należy "promować" aż o dwa lata młodszego rodaka, który gra badziew od kilku spotkań i wyjeżdża sobie do Hiszpanii w środku sezonu, bo tęskni. "Sprzedaje w wywiadzie" - dałbyś se już siana, ten wywiad jest pełen sprzeczności i polecam nie brać go dosłownie (zresztą Małecki już sprawę wyjaśnił zarządowi i zdaje się temat został ucięty).
|
Kwestie wieku poruszyłem tylko z względów mentalnych, nie sportowych i to w kontekście tego wywiadu. Patryk mówi, że nie gra, bo trener go nie lubi, a w tym sezonie 1 bramka i 2 asysty. Tyle samo, co Wojtkowski, który zagrał znacznie mniej minut, który jest 10 lat młodszy i wcale nie narzeka. Jeśli ktoś miałby posadzić Imaza, to chciałbym, żeby był to właśnie Kamil z wyżej wymienionych względów + bardziej pasuje do 4-3-3. Nie da się chyba zaprzeczyć, że jest bardziej kreatywny i lepszy technicznie od Małego.