Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1224
Stary 03.05.2018, 13:24
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

Mamy szeroką kadrę, a wygląda to tak, że niektórzy rywalizacji nie czują w ogóle. O to mi tylko chodzi. Taki przykładowy Małecki wyleciał ze składu po jednym słabszym meczu, inni mogą grać piach całą rundę i są nie do ruszenia. Nie podoba mi się to, Wam może odpowiadać.
Nie no, operujmy faktami.
Maly wylecial po meczu, w trakcie ktroego wszedla za Niego Imaz i wygladalo to tak jakbysmy nagle zaczeli miec skrzydlo i grac z przewaga jednego pilkarza. Nie tworzmy demagogii ze ktos sie na niego uwzial. Ten ktory za niego wszedl zrobil wiecej w krotszym czasie, to jedno, a dwa, tego drugiego bodajze bronia liczby? czy nie bronia?

o akcji pt "wyjechal sobie do Hiszpanii" wypowiadac sie nie bede, bo nie znam kulis, niemniej jednak, nie wierze ze to nie bylo duuuuzo wczesniej konsultowane ze sztabem i reszta zespołu itp.

jeszcze co do tekstu "na emeryture moze uda sie KK" ...prawde mowiac czekam na to .

ogolnei tekst janka nie wnosi za bardzo nic nowego, kto jest blisko kto cos slyszy, wiec jak zycie w Wisle wyglada.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując