serek.c2 napisał(a):

Mamy szeroką kadrę, a wygląda to tak, że niektórzy rywalizacji nie czują w ogóle. O to mi tylko chodzi. Taki przykładowy Małecki wyleciał ze składu po jednym słabszym meczu, inni mogą grać piach całą rundę i są nie do ruszenia. Nie podoba mi się to, Wam może odpowiadać.
|
Nie no, operujmy faktami.
Maly wylecial po meczu, w trakcie ktroego wszedla za Niego Imaz i wygladalo to tak jakbysmy nagle zaczeli miec skrzydlo i grac z przewaga jednego pilkarza. Nie tworzmy demagogii ze ktos sie na niego uwzial. Ten ktory za niego wszedl zrobil wiecej w krotszym czasie, to jedno, a dwa, tego drugiego bodajze bronia liczby? czy nie bronia?
o akcji pt "wyjechal sobie do Hiszpanii" wypowiadac sie nie bede, bo nie znam kulis, niemniej jednak, nie wierze ze to nie bylo duuuuzo wczesniej konsultowane ze sztabem i reszta zespołu itp.
jeszcze co do tekstu "na emeryture moze uda sie KK" ...prawde mowiac czekam na to

.
ogolnei tekst janka nie wnosi za bardzo nic nowego, kto jest blisko kto cos slyszy, wiec jak zycie w Wisle wyglada.