Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 30.04.2018, 09:08
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Właśnie obejrzałem nagranie meczu.
Brawo patałachy za podarowanie mistrzostwa Legii.
Trzeba było się tydzień temu starać, a nie dzisiaj.
ale czy oni sie wczoraj starali ?
Wg. mnie nie, bo dalej to wyglada jak Cyrk z Carlitosem przyjezdza grac z przeciwnikiem.
Chłop wczoraj kopal sie po czole, ale to i tak nasze jedyne zagrozenie. Wyglada to jak PSG z Neymarem w meczu z Realem, gdzie bez Neymara juz totalnie nie istnieli...
ogolnie slabo to wyglada, niby Llonch i Carlitos na 100% out, Brozek bedzie w Tychach, Termalice lub Katowicach, Głowa skonczy kariere, Ondrasek zarabia w .... i szukaja frajera na niego, Cywka out, Mitrovica maja przedluzyc...

p.s. tez wolalbym 3 punkty za Płock niz za Jage, ale co zrobisz. Taka liga chujowa"nieprzewidywalna"
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując