Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 30.04.2018, 07:00
czyta się te Wasze komentarze i nie wiem czy to przedszkole czy ....a zbiór ludzi umysłowo chorych. Wygrywamy z Jagą a Wy macie ból dupy. gratuluję samopoczucia jedyne co może mi się nie podobać, to Cywka w pierwszym składzie ale z drugiej strony jeżeli mamy osiągnąć jak najlepsze miejsce (może nawet 4) i zarobić za to więcej kasy, to trener i zawodnicy powinni zrobić wszystko żeby tego dokonać. My jesteśmy Wisła i kto tego nie ogarnia ma problem i może powinien się przejść na jakąś terapię
Odpowiedz cytując