Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 29.04.2018, 22:44
czaro napisał(a):Wyświetl post
Wytłumaczę Ci to:

Nie widzę na forum "onanistów młodzieży" (cokolwiek by to miało znaczyć) - większość użytkowników, którzy domagają się występów młodszych piłkarzy
Ale kogo masz konkretnie na myśli.
Wojtkowski który wchodzi po dłuższej kontuzji ?
Bałaniuk którego już drugi trener nie wypuszcza
czy Kolar który gra słabo.
My z jednej strony po przegranej z Legia i Lechem popadamy w czarną rozpacz a z drugiej chcemy grać młodymi.
Wisła jak tlenu potrzebuje sukcesu. Nasi kibice którzy w większości są sierotami po Cupiale chcą sukcesu i dopóki jest choćby matematyczna szansa na 4 miejsce trzeba o to walczyć
Odpowiedz cytując