Hives4 napisał(a):

RB9 jeśli ma odejść to powininno zostać to ogłoszone w tym samym komunikacie co odejście Głowy i Brożka, bo mimo, że nie był królem strzelców ani wieloletnim kapitanem to tak jak i oni rozegrał w hugo meczów i jest kilkukrotnym mistrzem kraju w barwach Wisły. Więc skoro nie ogłosili pożegnania z nim to może jeszcze negocjują roczny kontrakt na innych warunkach. A jeśli nie i po prostu chcą się go pozbyć traktując go jak zbędny zagraniczny szrot, u którego szuka się luk w kontakcie to będzie to żałosne zachowanie.
P.S.
A biorąc pod uwagę, że już rok temu chciano się go pozbyć i interwencja Kiko to zmieniła to po słabszym sezonie pewnie tym bardziej go nie chcą, a Carillo go nie wpuszczając pokazuje, że też nie jest mu potrzebny. Więc wygląda na to, że Boguś zostanie chamsko pożegnany poprzez sadzanie na ławce, by nie uzbierać minut...
|
Mi natomiast takie rozwiązanie by się nie podobało, bo mimo że szanuję Rafała za lata spędzone w Wiśle, to jednak do wymienionej wyżej dwójki sporo mu brakuje i myślę że sam zainteresowany dobrze to rozumie. Legendą nie zostaje się poprzez uzbieranie minut na boisku.