Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25030
Stary 29.04.2018, 09:25
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
RB9 jeśli ma odejść to powininno zostać to ogłoszone w tym samym komunikacie co odejście Głowy i Brożka, bo mimo, że nie był królem strzelców ani wieloletnim kapitanem to tak jak i oni rozegrał w hugo meczów i jest kilkukrotnym mistrzem kraju w barwach Wisły. Więc skoro nie ogłosili pożegnania z nim to może jeszcze negocjują roczny kontrakt na innych warunkach. A jeśli nie i po prostu chcą się go pozbyć traktując go jak zbędny zagraniczny szrot, u którego szuka się luk w kontakcie to będzie to żałosne zachowanie.

P.S.
A biorąc pod uwagę, że już rok temu chciano się go pozbyć i interwencja Kiko to zmieniła to po słabszym sezonie pewnie tym bardziej go nie chcą, a Carillo go nie wpuszczając pokazuje, że też nie jest mu potrzebny. Więc wygląda na to, że Boguś zostanie chamsko pożegnany poprzez sadzanie na ławce, by nie uzbierać minut...
Mi natomiast takie rozwiązanie by się nie podobało, bo mimo że szanuję Rafała za lata spędzone w Wiśle, to jednak do wymienionej wyżej dwójki sporo mu brakuje i myślę że sam zainteresowany dobrze to rozumie. Legendą nie zostaje się poprzez uzbieranie minut na boisku.
Odpowiedz cytując