Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11960
Stary 23.04.2018, 23:48
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
...
- albo promujesz, czesto na poczatku na sile mlodych chlopakow i zarabiasz na transferach
(Patrz Lech, pamietam jakie Bednarek robil kiksy na poczatku, teraz za uszy ciagna Jozwiaka i Klupsia), pokazujac ich w lidze, dzieki czemu sa chetni na ich wypozyczenie i po kilkunastu meczach ogrania mozna ich bez szkody wstawiac do skladu
No ale my z szabelkami(czyt Mitrovic, Cywka i bedacy pod forma po pol roku bez gry Brlek) atakujemy puchary "bo wciaz jest szansa"
I tak w kolko od 5 lat bo nie ma pieniedzy...
...
To o czym większość pi...szących o akademii Lecha zapomina, to fakt, że przez kilka DŁUGICH lat w Poznaniu ładowano kupę kasy w akademię i nie było żadnego zwrotu.

Wynika, że około 10 lat i to na obiektach, które zostawiła Amica we Wronkach. Jak zaczynali to kosztowało ich to 700k rocznie, teraz 4 MILIONY!

http://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,3...Redirects=true
Odpowiedz cytując