Wyświetl pojedynczy post
POtey
Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1084
Stary 23.04.2018, 11:29
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Za takim Śliwą ten przywołany tu przez Ciebie Junco jeździł po Polsce, rozmawiał z rodzicami chłopaka, żeby przekonać go do przenosin pod Wawel. O Plewce też słychać dużo dobrego, miewał już ciekawe mecze w sparingach pierwszej drużyny. Czasami trzeba zrobić porządny krok do przodu, żeby wejść na wyższy poziom. Tylko trzeba ten krok chłopakom umożliwić. Nie sprawdzą się? Trudno - co stracimy? Pięć meczów bez Mitrovica czy Cywki w składzie?
Ja rozumiem wiarę w młodzież, ale mecz z Legią w CLJ, pokazał ewidentnie ich poziom. Plewka i Laskoś całkowicie nie istenili w środku pola, jeżeli na tym etapie nie biorą odpowiedzialności za grę, to jak mają to niby pokazać w seniorach? Może i był to jeden mecz, który większość widzała, ale jak się nie wytrzymuje takiej presji teraz, to raczej nic dobrego to nie wróży o ich poziomie.

Co do samej taktyki trenera, nie mam nic przeciwko, po prostu brak wykonawców i tyle.
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując