serek.c2 napisał(a):

|
Za takim Śliwą ten przywołany tu przez Ciebie Junco jeździł po Polsce, rozmawiał z rodzicami chłopaka, żeby przekonać go do przenosin pod Wawel. O Plewce też słychać dużo dobrego, miewał już ciekawe mecze w sparingach pierwszej drużyny. Czasami trzeba zrobić porządny krok do przodu, żeby wejść na wyższy poziom. Tylko trzeba ten krok chłopakom umożliwić. Nie sprawdzą się? Trudno - co stracimy? Pięć meczów bez Mitrovica czy Cywki w składzie?
|
Zarząd i niektórzy kibice, chyba nadal sądzą, że gramy o puchary. Tyle tylko, że teraz jest najlepszy moment na sprawdzenie młodych, bo spadek ani puchary nam już nie grożą. Może Carillo w końcu to także zrozumie. Przecież nikt mu nie każe wpuszczać 5 czy 6 juniorów na kolejny mecz.