Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.04.2018, 13:34
Dużo ciekawych wniosków można wysnuć z tego wywiadu. Oczywiście zakładając, że nie są to tylko czcze słowa.

Pierwszy wniosek: kadra jest zbyt szeroka - powinno być 20-22 zawodników + juniorzy Obecnie jest 26 zawodników i wielu niezadowolonych ze swojego licznika minut w tym sezonie. W lecie będzie wiele, wiele pożegnań.

Od Mitrovicia zaczynamy ustalanie składu i wg mnie ma pewny angaż na przyszły sezon.
Lloncha i Bartkowskiego również uważa za podstawowych zawodników.

W drużynie U19 jest niewielu graczy zdolnych na dzis zasilić Wisłę. Zapewne chodzi o roczniki 1999, 2000. Carrillo liczy dużo bardziej na młodsze drużyny.

Juniorzy nie wykazują właściwej determinacji (?) w walce o miejsce w 1 drużynie.

Carlitos odejdzie w lecie, trener jest na to przygotowany (przynajmniej psychicznie).
Odpowiedz cytując