|
Dużo ciekawych wniosków można wysnuć z tego wywiadu. Oczywiście zakładając, że nie są to tylko czcze słowa.
Pierwszy wniosek: kadra jest zbyt szeroka - powinno być 20-22 zawodników + juniorzy Obecnie jest 26 zawodników i wielu niezadowolonych ze swojego licznika minut w tym sezonie. W lecie będzie wiele, wiele pożegnań.
Od Mitrovicia zaczynamy ustalanie składu i wg mnie ma pewny angaż na przyszły sezon.
Lloncha i Bartkowskiego również uważa za podstawowych zawodników.
W drużynie U19 jest niewielu graczy zdolnych na dzis zasilić Wisłę. Zapewne chodzi o roczniki 1999, 2000. Carrillo liczy dużo bardziej na młodsze drużyny.
Juniorzy nie wykazują właściwej determinacji (?) w walce o miejsce w 1 drużynie.
Carlitos odejdzie w lecie, trener jest na to przygotowany (przynajmniej psychicznie).
|