czaro napisał(a):

A na spodenkach BMW, na sznurówkach Coca-cola, bo o rękawki biją się Nike z Adidasem...
Jeżeli obecną Wisłę będzie sponsorować linia lotnicza z Dubaju, to co najwyżej arabskie OLT Express. Jak płacą, to brać, oczywiście - ale najpierw niech istnieją, potem niech nagrają temat, a na końcu zapłacą - bo na razie to internetowa bajka.
Ej, czy mi się dobrze kojarzy, że zanim Wisła stała się holenderska to Basałaj negocjował z Diego Simeone?
Edit:
TAK
https://eurosport.interia.pl/pilka-n...sly,nId,559501
|
Poziom pier*olenia niektórych jest na prawdę irytujący.
Po pierwsze, FlyDubai tak jak każda większa firma z Emiratów jest własnością rodziny emira (rządu emiratu, tu emiratu Dubaj). Po drugie mimo tego, że FlyDubai nie jest częścią Emirates to tak jak Emirates należy do rodziny Al Maktoum. Więc Emirates mocno wspierały m.in. wiedzą powstanie FlyDubai.
Po trzecie, wszędzie gdzie wchodziły Emirates reklamowały się na piłce. Jedynym krajem, gdzie tego nie zrobiły jest Polska. Więc bardzo możliwe, że wchodząc na Balice reklamowali by się przez Wisłę.
Polecam poczytać nim się popi...sze
https://en.wikipedia.org/wiki/Flydubai
https://www.flydubai.com/en/destinations/
FraMat napisał(a):

|
Tu nie chodzi o FlyDubai, ale o tanie linie lotnicze, w których ewentualnie FlyDubai by partycypował.
|
FlyDubai są "tanimi liniami" i zaczynają latać z Balic.
Emirates latają z Warszawy