Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5540
Stary 17.04.2018, 20:20
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ej, czy mi się dobrze kojarzy, że zanim Wisła stała się holenderska to Basałaj negocjował z Diego Simeone?

Edit:
TAK
https://eurosport.interia.pl/pilka-n...sly,nId,559501
Na pewno były takie plotki, czy faktycznie Wisła negocjowała to chyba nie wiadomo. Tak czy inaczej, pełno było niezadowolonych, że z takim trenerskim ogórkiem rozmawiamy.
Odpowiedz cytując