Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline
#
5540
17.04.2018, 20:20
czaro
napisał(a):
Ej, czy mi się dobrze kojarzy, że zanim Wisła stała się holenderska to Basałaj negocjował z Diego Simeone?
Edit:
TAK
https://eurosport.interia.pl/pilka-n...sly,nId,559501
Na pewno były takie plotki, czy faktycznie Wisła negocjowała to chyba nie wiadomo. Tak czy inaczej, pełno było niezadowolonych, że z takim trenerskim ogórkiem rozmawiamy.
Garret
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Garret
Znajdź inne posty napisane przez Garret