Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5539
Stary 17.04.2018, 20:05
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ej, czy mi się dobrze kojarzy, że zanim Wisła stała się holenderska to Basałaj negocjował z Diego Simeone?

Edit:
TAK
https://eurosport.interia.pl/pilka-n...sly,nId,559501
Gralibyśmy jak za Kiko?

Jaki Simeone (Kiko), taki: Koke (Perez) / Griezmann (Videmont)
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując