brylant17 napisał(a):

|
Każdy ma swoje prawo do wyrażania swojego zdania
|
Nie dodałeś też drugiej części tego powiedzenia
".. i każdy ma prawo mieć to zdanie głęboko w poważaniu"
Rok temu wygraliśmy 1 (słownie jedno) spotkanie w grupie mistrzowskiej. Nie wyobrażam sobie takiego samego rezultatu teraz. Mamy szersza kadrę, gwiazdę ligi Carlitosa (wtedy graliśmy Brozkiem, Zachara i Ondraskiem) i lepsza sytuacje finansowa.
Daliśmy dupy z Sandecja i mam nadzieję że piłkarze to wiedzą. Możemy przegrać z Płockiem, ale po walce a nie ma stojaco jak przedwczoraj.