Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#929
Stary 09.04.2018, 22:59
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Każdy ma swoje prawo do wyrażania swojego zdania
Nie dodałeś też drugiej części tego powiedzenia

".. i każdy ma prawo mieć to zdanie głęboko w poważaniu"

Rok temu wygraliśmy 1 (słownie jedno) spotkanie w grupie mistrzowskiej. Nie wyobrażam sobie takiego samego rezultatu teraz. Mamy szersza kadrę, gwiazdę ligi Carlitosa (wtedy graliśmy Brozkiem, Zachara i Ondraskiem) i lepsza sytuacje finansowa.

Daliśmy dupy z Sandecja i mam nadzieję że piłkarze to wiedzą. Możemy przegrać z Płockiem, ale po walce a nie ma stojaco jak przedwczoraj.
Odpowiedz cytując