wiesniak842 napisał(a):

Widomo, ze Wisla po zawirowaniach z pedalem Meresinskim, Szechterami jakimis ( ktorych juz niektorzy goraco witali z otwartymi ramionami ), w koncu po przejeciu klubu przez ludzi jemu oddanych, nie znajacych sie na tym jak zarzadzac klubem, ktorzy poswiecili swoj czas, sily i energie na to zeby Wisla w ogole istniala - ma byc klubem lepszym od Bayernu, w ktorym wszystko jest cacy i funkcjonuje jak w zegarku, w ktorym nie ma dlugow i spraw sadowych zwiazanych z innymi wierzytelnosciami. Ma wszystko dzialac i funkcjonowac jak nalezy.
My kibice pomozemy!!! Napiszemy do Weszlo, zeby temat sie jeszcze bardziej rozniosl. Niech cala Polska i Swiat wie, ze kibice Wisly przez Wisle sa zle traktowani!!! My kibice pomozemy!!!
Oczywiscie po komentarzach na weszlo, ktore mogli pisac zydzi, legiosnisci i .... wie kto, wiadomo od razu, ze takich sytuacji byl milion, gdyz milion wiernych i oddanych, kochajacych swoj klub kibicow wzielo udzial w tej akcji a klub w niej tyle zarobil, ze pewnie jeszcze doplacal. Wszak na takich kochajacych, oddanych, wiernych, jedynych kibicow klub zawsze moze liczyc. My kibice pomozemy!!!
|
LoL co? czy dobrze zrozumialem, ze dla ciebie patologia w klubie jest jak najbardziej ok i masz jedynie problem z tym, ze ktos o tym mowi?
Sowieckie podejscie u kolegi widze. Zamiast cieszyc sie, ze wyszla gruba niekompetencja w klubie i ze bedzie mozna zareagowac to Ty sie zzymasz, ze ktos naglosnil problem (ktory przeciez predzej czy pozniej ugryzie klub w tylek kiedy beda robic kolejna akcje crowdfundingowa).