Temat: #12bohater
Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 09.04.2018, 14:39
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Widomo, ze Wisla po zawirowaniach z pedalem Meresinskim, Szechterami jakimis ( ktorych juz niektorzy goraco witali z otwartymi ramionami ), w koncu po przejeciu klubu przez ludzi jemu oddanych, nie znajacych sie na tym jak zarzadzac klubem, ktorzy poswiecili swoj czas, sily i energie na to zeby Wisla w ogole istniala - ma byc klubem lepszym od Bayernu, w ktorym wszystko jest cacy i funkcjonuje jak w zegarku, w ktorym nie ma dlugow i spraw sadowych zwiazanych z innymi wierzytelnosciami. Ma wszystko dzialac i funkcjonowac jak nalezy.
My kibice pomozemy!!! Napiszemy do Weszlo, zeby temat sie jeszcze bardziej rozniosl. Niech cala Polska i Swiat wie, ze kibice Wisly przez Wisle sa zle traktowani!!! My kibice pomozemy!!!
Oczywiscie po komentarzach na weszlo, ktore mogli pisac zydzi, legiosnisci i .... wie kto, wiadomo od razu, ze takich sytuacji byl milion, gdyz milion wiernych i oddanych, kochajacych swoj klub kibicow wzielo udzial w tej akcji a klub w niej tyle zarobil, ze pewnie jeszcze doplacal. Wszak na takich kochajacych, oddanych, wiernych, jedynych kibicow klub zawsze moze liczyc. My kibice pomozemy!!!
LoL co? czy dobrze zrozumialem, ze dla ciebie patologia w klubie jest jak najbardziej ok i masz jedynie problem z tym, ze ktos o tym mowi?
Sowieckie podejscie u kolegi widze. Zamiast cieszyc sie, ze wyszla gruba niekompetencja w klubie i ze bedzie mozna zareagowac to Ty sie zzymasz, ze ktos naglosnil problem (ktory przeciez predzej czy pozniej ugryzie klub w tylek kiedy beda robic kolejna akcje crowdfundingowa).
Odpowiedz cytując