Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24812
Stary 27.03.2018, 15:08
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Jak nie da szansy Małemu z Lechem lub Sandecja to będzie miał u mnie kolejnego minusa zaraz po trzymaniu się głupiej taktyki 4-3-3 i przywiązywaniu się do nazwisk. Dajcie spokój z tym 5-7 zawodnikiem na skrzydło, którym niby jest Mały. Może jeszcze Wasyla na skrzydło dacie aby jeszcze bardziej pogorszyc pozycje Małego w ekipie. Patryk nie jest gorszy od Boguskiego czy Halilocicia, nie wspomnę o Wojtkowskim, który kompletnie rozczarowuje. Dla mnie powinnien grać w pierwszym składzie. Fajnie pokazał się w sparingu, może to otworzy oczy trenerowi.
Czyli dajesz mu minusa za wygranie na Legii pierwszy raz od 8 lat?
Odpowiedz cytując