Blaszczu16 napisał(a):

|
J Patryk nie jest gorszy od Boguskiego czy Halilocicia, nie wspomnę o Wojtkowskim, który kompletnie rozczarowuje.
|
Grubo. No jeżeli Blaszczu16 tak uważa to faktycznie kretyn z tego Carillo...
To mnie ostatecznie przekonało! Mały do składu, natychmiast!!!
Carillo - odstaw przybłędy i rodaków, postaw na Małego i innych Polaków!!!