|
To są właśnie minusy tego systemu, kilka razy piłka może przejść, tutaj ewidentnie błąd popełnił Arsenić który minął się z piłką. Ile takich akcji było po których któryś z Legionistów doszedł do piły w polu karnym, oprócz tej może jeszcze 2 jak nie jedna. Mamy wysokich obrońców co jest plusem w takiej grze.
Mi się podobało przesuwanie się zawodników i przekazywanie krycia bo było to robione umiejętnie i wcześniej nie widziałem tak grającej Wisły w tym aspekcie.
|