Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24750
Stary 22.03.2018, 12:33
Maciek17 napisał(a):Wyświetl post
http://www.record.pt/opiniao/cronist...fifa-2018.html

Carlitos podał na tt. Jeśli ktoś zna portugalski, to może skrobnąć kilka słów w jakim kontekście tam o nim piszą, przewija się temat Legii. Tłumacz google raczej nie jest w tym doskonały...

Czytałem z tłumaczenia na angielski (zazwyczaj jest dokładniejsze) ale poza tym, że dał szoł na Legii to nie koniecznie znaczy, że tam zagra. Choć ostatni akapit zaczyna się od "nie wiadomo gdzie zagra w przyszłym sezonie".
"Se na Champions com um Legia europeu" - tego nie koniecznie poprawnie zrozumiałem ale sugerowałoby, że z Legią w pucharach.

Mam nadzieję, że do Legii to go jednak Wisła nie puści.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 22.03.2018 o godz. 12:46.
Odpowiedz cytując