Maciek17 napisał(a):

Czytałem z tłumaczenia na angielski (zazwyczaj jest dokładniejsze) ale poza tym, że dał szoł na Legii to nie koniecznie znaczy, że tam zagra. Choć ostatni akapit zaczyna się od "nie wiadomo gdzie zagra w przyszłym sezonie".
"Se na Champions com um Legia europeu" - tego nie koniecznie poprawnie zrozumiałem ale sugerowałoby, że z Legią w pucharach.
Mam nadzieję, że do Legii to go jednak Wisła nie puści.