|
ciekawe ile proponowali Carlitosowi(powinna być to najlepsza pensja w drużynie), a oszczędzić było z kogo(koniec kontraktów Głowackiego, Boguskiego i Brożka, pozbycie się Ondraska, który ma jedną z najwyższych jeśli nie najwyższą pensję) i pytanie kto się wygłupił, czy klub czy Carlitos, bo jakieś 200k euro to mu się jak nic należy za tyle bramek, jeśli menago zawrócił w głowie i zażyczył sobie z 500k euro, to jak najbardziej celny ruch Wisły, a kolejnym powinno być sprzedanie go za jak najlepsze pieniądze w lato, bo z niewolnika nie ma pracownika i to przede wszystkim ostatnia szansa na pieniądze, a jeśli to Wisła się wygłupiła jakimiś 50-100k euro, to niestety także sprzedaż, czyli w skrócie błędne koło, które doprowadziło do tego, że na 90% Carlitosa od lata już z nami nie będzie
|