johny96 napisał(a):

|
Nie chcę się pryp..., ale to samo zauważyłem. Reasumując ten śmieszny program: to nie Wisła była taka dobra, tylko Legia taka słaba.
|
Jak na koniec rundy będziemy na 5 miejscu to będzie powtórka w Warszawie i to w 31 kolejce (14-15 kwietnia).