Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4132
Stary 19.03.2018, 01:20
johny96 napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę się pryp..., ale to samo zauważyłem. Reasumując ten śmieszny program: to nie Wisła była taka dobra, tylko Legia taka słaba.
Jak na koniec rundy będziemy na 5 miejscu to będzie powtórka w Warszawie i to w 31 kolejce (14-15 kwietnia).
Odpowiedz cytując