wiertar napisał(a):

|
Jest wolny i statyczny. Wszedł Tibor i gra wyglądał o niebo lepiej
|
Wyglądała lepiej bo grę pociągnął Carlitos. Tuż po wejściu Halilovicia poszła nasza akcja (bez udziału Halilo) i mieliśmy 2:1. Śląsk musiał zaryzykować i się otworzyć.
Przeceniacie rolę Tibora w odmienieniu naszej gry.