Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 06.03.2018, 08:13
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Ja sie pytam skad wam sie wzielo w glowach ze z tym materialem ludzkim bedziemy klepac inne zespoly w tej lidze?

WISLAZWE z calym szacunkiem za caloksztalt ale:
"Krakowska pilka", "kolektyw" - pytam sie, na podstawie czego mamy to grac? Cywki, Mitrovica, Bousia w pomocy?
"Danie szansy" - klub walczy o kazdy punkt zeby sie znalezc w gornej 8 - to nie jest moment na dawanie szans...

Jezeli Wisla nie wygra ze Slaskiem to trener i zarzad beda mieli naprawde duzy problem.

p.s. Dzis byly 2 dzidy na Carlitosa, nie strzelil.
Słyszę to od 20 lat. Walczymy o mistrza to nie jest moment na dawanie szans... Walczymy o puchary to nie jest moment na dawanie szans.... Walczymy o górną 8 to nie jest moment na dawanie szans..
Odpowiedz cytując