Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 28.02.2018, 20:15
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Skończyła się era brzydkich zwycięstw. Powróciliśmy do pięknych remisów szkoda, że tym razem z drużynami z którymi mamy szanse wygrać. Cóż, to była jedna z ostatnich szans na 3pkt. w tym sezonie. W poniedziałek Jagiellonia wytrze nami podłogę, następnie na rozkładzie mamy Śląsk, Legię, Lecha i Sandecję. Optymistycznie zdobędziemy 6 pkt, realnie 4. Pytanie czy 41 pkt. wystarczy na strefę mistrzowską?
Kolega ekstraklasę od tego sezonu chyba ogląda
Odpowiedz cytując