Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 20.02.2018, 12:24
Do Gliwic należy jechać po 3 punkty jak po swoje!
Zdominować Piasta, szybko strzelić 2 bramki i wrócić z kompletem punktów.
Wydaje mi się, że paradoksalnie o te punkty będzie łatwiej niż z Arką na R22. Obym się nie mylił.
Co do składu, przewiduję jedną zmianę: Tibor za Tomka Cywke. Ewentualnie Palcic->Bartkowski.
Co do Petara, dzisiaj ma być oficjalne info o wypożyczeniu, nie wierzę jednak, że z marszu wskoczy na Piasta do 18. Może na Koronę. Bardziej przewiduję, że za jednego z napastników (Kolar, Balaniuk) do 18 wskoczy Wojtkowski, który dzisiaj wraca do treningów.
Odpowiedz cytując