Garret napisał(a):

...
Nie no, bądźmy poważni, powoływanie się na noty od weszło jest równie mądre, co wsadzanie palca w ogień. "6" dla Lloncha to jakaś kpina, i tak u nich jest z każdym meczem...
|
Weszło oczywiście nie kibicuje Wiśle, bo to ludzie z Wawy ale bez przesady z tą krytyką. Dużo bardziej szalone oceny piłkarzy padają na forum po meczu. Choćby tutaj ktoś chciał zwalniać Buchalika. Więc wstawiam linki by niektórzy ochłonęli. Oni też piszą swoje teksty na gorąco ale moim zdaniem ich oceny zawodników są bliższe temu co się dzieje na boisku. Po pierwsze robią te oceny dla każdego meczu w lidze więc jest to mniej-więcej ustandaryzowane. Po drugie jako osoby nie podchodzące emocjonalnie do meczu mają trochę inną perspektywę.
Mnie momentami nosiło przed telewizorem, zwłaszcza po nie uznanym golu. A bluzganie na sędziego w domu nie ma żadnego sensu (bo żona i dzieci)
A co do Carlitosa, toś regan pojechał

. Owszem, należy go skrytykować, że szedł sam na 3 ale pytanie czy miał zawsze opcję by podać. Na pewno był graczem nr 2 może 3 meczu, bo ma udział w bramkach. Jedyne co cię tłumaczy to godzina, o której pisałeś komentarz
