|
Jeżeli odejdzie, to nie będę go specjalnie żałował. Pomimo że to na pewno dobry piłkarz, to niestety trudno budować skład w oparciu o kogoś, kto tak często łapie różnego rodzaju urazy, przez które opuszcza sporo spotkań, a przede wszystkim jednostek treningowych.
|