Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24579
Stary 13.02.2018, 12:18
Jeżeli odejdzie, to nie będę go specjalnie żałował. Pomimo że to na pewno dobry piłkarz, to niestety trudno budować skład w oparciu o kogoś, kto tak często łapie różnego rodzaju urazy, przez które opuszcza sporo spotkań, a przede wszystkim jednostek treningowych.
Odpowiedz cytując