Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

jest gorzej niż myślisz , to nie jest jeden wlasciciel ktory im reguluje grubość dna (tzn tak było prze chwile gdy polskapresse dokupilo DP)
teraz to jeden debil karcz pisze jeden i ten sam tekst ktory sie ukazuje w obu tytulach , bo z badan im wyszlo ze malo ludzi kupuje oba wydania
|
Fakycznie .., stachanowiec

dziennikarstwa. Zaraz, zaraz .., jakiego dziennikarstwa? Krakowskie dziennikarstwo skończyło się tak naprawdę wraz z upadkiem "Tempa", a moze jeszcze chwilę później gdy wykończono i "SuperTempo" ...