Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5296
Stary 02.02.2018, 19:36
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
jest gorzej niż myślisz , to nie jest jeden wlasciciel ktory im reguluje grubość dna (tzn tak było prze chwile gdy polskapresse dokupilo DP)

teraz to jeden debil karcz pisze jeden i ten sam tekst ktory sie ukazuje w obu tytulach , bo z badan im wyszlo ze malo ludzi kupuje oba wydania

Fakycznie .., stachanowiec dziennikarstwa. Zaraz, zaraz .., jakiego dziennikarstwa? Krakowskie dziennikarstwo skończyło się tak naprawdę wraz z upadkiem "Tempa", a moze jeszcze chwilę później gdy wykończono i "SuperTempo" ...
Odpowiedz cytując