blanco napisał(a):

Zdaję sobie z tego sprawę jaki to rynek,jednak trochę za mało jest informacji o jego udziałach w tych przynoszących zyski start upach,żeby wnioskować ,że jest bardzo bogaty. O firmie Bragiel Brothers też nie wiadomo zbyt wiele..na ich stronie nie ma dosłownie nic. Oby jednak okazało się,że rzeczywiście jest majętny
|
Przegladnij sobie jego profil na linkedin, odnośniki z angielskiej wikipedii. Obecnie siedzi w radach nadzorczych 3 czy 4 spolek.
Zresztą, nie ważne ile ma na koncie, ale ważne jak potrafi zagospodarować każda złotówkę. Śląsk mial Solorza a nie chcial im dac zlamanego grosza (bezinteresownie).