ciacho napisał(a):

|
Jeśli to nie wypali to będzie kompromitacja zarządu. Po co w ogóle była ta konferencja? Zamiast w ciszy doprowadzić wszystko do końca to rzucają hasło i mówią, że nic więcej nie mogą powiedzieć.
|
Pewnie zostały już tylko formalności prawne. Jak audyt został przeprowadzony a jego wyniki oceniono pozytywnie to juz zmierza to wszystko ku końcowi.