Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5168
Stary 31.01.2018, 20:38
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to nie wypali to będzie kompromitacja zarządu. Po co w ogóle była ta konferencja? Zamiast w ciszy doprowadzić wszystko do końca to rzucają hasło i mówią, że nic więcej nie mogą powiedzieć.
Pewnie zostały już tylko formalności prawne. Jak audyt został przeprowadzony a jego wyniki oceniono pozytywnie to juz zmierza to wszystko ku końcowi.
Odpowiedz cytując