Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5144
Stary 31.01.2018, 18:14
Zastanawiam się czy gdyby byli to inwestorzy z Azji, to czy/czemu lecieliby do Hiszpanii. Bliżej im z Azji do Polski, gdzie mogliby obejrzeć miasto, klub, infrastrukturę itd.

Hiszpania jest bardziej ze Stanami itd. po drodze. A tam wtedy była 19:00/20:00, więc też spokojnie pasuje.

Ale to luźna dywagacja. Jest sto powodów, dla których może to być każdy kierunek - czy to Azja, czy Stany, czy jeszcze coś innego.
Ostatnio edytowane przez filemon : 31.01.2018 o godz. 18:19.
Odpowiedz cytując