Jam55 napisał(a):

|
Mam jakies dziwne wrazenie ze cos jest nie tak.Jak niby wchodzil stechert to w calym necie byla wielka bomba wszyscy o tym pisali.Miga sie znalazl lidze +. Teraz jak juz jest niemal pewne ze to ktos naprawde duzy z duzym kapitalem to dziennikarze zajmuja sie jakims filmikiem i silownia ktora walkuja juz kupe czasu. Na konfie doslownie kilka pytan odnosnie inwestora a reszta o silke. O co come on?
|
Przecież jak Stechert "wchodził" to była to zorganizowana akcja wrogiego przejęcia. Informacje podostawało wielu ludzi w tym Miga i dlatego był duży szum. Wszyscy mieli uwiarygodnić "inwestora"i każdy grał tam swoją rolę. Na forum niejaki WislaFan123(Kasztelaniec), Miga-gwiazda C+ i inni. Nawet jeden fanpage na FB umieścił dużo wcześniej wpis " nie wiemy kiedy ale w tym roku się wydarzy, Wisła zmieni właściciela"
W obecnym przypadku jak i w wielu innych np. transferów kto komu i gdzie złożył ofertę wyjdą ewentualnie już na ostatniej prostej.No chyba, ze "teo" coś wypapla przy Whisky
