Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5134
Stary 31.01.2018, 16:51
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Mam jakies dziwne wrazenie ze cos jest nie tak.Jak niby wchodzil stechert to w calym necie byla wielka bomba wszyscy o tym pisali.Miga sie znalazl lidze +. Teraz jak juz jest niemal pewne ze to ktos naprawde duzy z duzym kapitalem to dziennikarze zajmuja sie jakims filmikiem i silownia ktora walkuja juz kupe czasu. Na konfie doslownie kilka pytan odnosnie inwestora a reszta o silke. O co come on?
Pomijam fakt, że to czy jest głośno, czy cicho niemal kompletnie nie ma znaczenia.

Zaskakuje mnie niemało Twoja logika:
- przy Stechercie było głośno -> wyszło źle,
- teraz jest cicho -> więc wyjdzie źle... jak mówię, abstrahując od rzeczywistości, gdzie w tym wywodzie sens?

Dziwny dobór przesłanek, jeszcze dziwniejsza logika.

Edit: Ok, widzę po odpowiedzi, że jesteś intelektualną amebą, szkoda mojego czasu.
Ostatnio edytowane przez filemon : 31.01.2018 o godz. 17:20.
Odpowiedz cytując